KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 15549163
nr 1554 9163
Inger Rydén
(f. 1944), Sverige
Gouache, "Brevet". Signerad, daterad -69,47x59 cm, yttermått inklusive ram: 60x73 cm
Inger Rydén, född 1944 i Uppsala, svensk målare och illustratör.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 augusti 2023
kl 20:22:09
7/8 18:43:09
Inger Rydén
Läs mer om Inger Rydén
Gouache