KONST / Litografier / Gicléetryck 13976015

nr 1397 6015

Gicléetryck

Veronica Sofie, "Ansikte". Signerad, numrerad 27/100, oramat löst blad, 30x40 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 17 maj 2021
kl 20:35:17

16/5 20:23:10 1      Vinnande bud