KONST / Litografier / Gicléetryck 13988006

nr 1398 8006

Rikke Darling

(f. 1975), Danmark

Gicléetryck, Rikke Darling (f. 1975), Danmark. "Bubbles". Signerad, numrerad 2/100, giclée på duk, 50x40 cm, oramad

Rikke Darling, dansk bildkonstnär född 1975.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 24 maj 2021
kl 20:35:16

20/5 10:14:53 1      Vinnande bud

Rikke Darling

Läs mer om Rikke Darling