KONST / Litografier / Grafiskt blad 13988006
nr 1398 8006
Rikke Darling
(f. 1975), Danmark
Grafiskt blad, "Bubbles". Signerad, numrerad 2/100, giclée på duk, 50x40 cm, oramad
Rikke Darling, dansk bildkonstnär född 1975.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 maj 2021
kl 20:35:16
20/5 10:14:53