KONST / Litografier / Gicléetryck 14198004

nr 1419 8004

Gicléetryck

Catrin Johansson, "Ser inte, hör inte". Signerad, numrerad 10/60. Bildmått: 40x60cm, oramat löst blad

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 20 september 2021
kl 20:15:22