KONST / Litografier / Gicléetryck 14203003

nr 1420 3003

Anita Paulsson

(f. 1942), Sverige

Gicléetryck, "Fröken". Signerad, numrerad 5/100. Bildmått: 38x28cm, oramat löst blad

Anita Paulsson, svensk bildkonstnär född 1942.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 27 september 2021
kl 20:24:54

Anita Paulsson

Läs mer om Anita Paulsson