KONST / Litografier / Grafiskt blad 14098033
nr 1409 8033
Anita Paulsson
(f. 1942), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Dagis". Signerad, numrerad 68/100. Oramat löst blad, 37x28 cm
Anita Paulsson, svensk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
500 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 19:17:45