KONST / Litografier / Gicléetryck 14098033

nr 1409 8033

Anita Paulsson

(f. 1942), Sverige

Gicléetryck, "Dagis". Signerad, numrerad 68/100. Oramat löst blad, 37x28 cm

Anita Paulsson, svensk bildkonstnär född 1942.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 19:17:45

Anita Paulsson

Läs mer om Anita Paulsson