KONST / Litografier / Grafiskt blad 14364010

nr 1436 4010

Jonas Lundh

(f. 1965), Sverige

Grafiskt blad, Gicléetryck, "Skål". Signerad, numrerad 42/100. Bildmått: 28x37 cm, oramat löst blad

Jonas Lundh, svensk konstnär född i Fagersta 1965.

Utrop:

500 kr

måndag 6 december 2021
kl 20:34:01

Jonas Lundh

Läs mer om Jonas Lundh