KONST / Litografier / Grafiskt blad 14088023
nr 1408 8023
Jonas Lundh
(f. 1965), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Landskap med hus". Signerad, numrerad 76/100, oramat löst blad, 30x42 cm
Jonas Lundh, svensk konstnär född i Fagersta 1965.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 juli 2021
kl 19:01:43
18/7 21:43:31