KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14744001

nr 1474 4001

Emanuel Javelid

(f. 1956), Sverige

Grafiskt blad, "Apelsin". Signerad, numrerad 11/50. Giclee fine art. Bildmått: 40x45 cm, bladets mått: 44x61 cm, oramat löst blad

Emanuel Javelid, svensk bildkonstnär född 1956.

Utrop:

300 kr

måndag 13 juni 2022
kl 18:17:17

Emanuel Javelid

Läs mer om Emanuel Javelid