KONST / Litografier / Grafiskt blad 13987028
nr 1398 7028
Anita Paulsson
(f. 1942), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Sverige. "Vallmo". Signerad, numrerad 9/50. Oramat löst blad. Motivet: 38x28 cm
Anita Paulsson, svensk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
500 kr
måndag 24 maj 2021
kl 19:33:08