KONST / Litografier / Grafiskt blad 13744005

nr 1374 4005

Anita Paulsson

(f. 1942), Sverige

Grafiskt blad, Gicléetryck, "Stilla". Signerad, numrerad 24/60. Motivet: 18x28 cm, oramat löst blad

Anita Paulsson, svensk bildkonstnär född 1942.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 januari 2021
kl 20:50:00

22/1 11:06:39 1      Vinnande bud

Anita Paulsson

Läs mer om Anita Paulsson