KONST / Litografier / Grafiskt blad 13909081

nr 1390 9081

Anita Paulsson

(f. 1942), Sverige

Grafiskt blad, Gicléetryck, "Kalas". Signerad, numrerad 89/100. Motivet: 37x27 cm, yttermått inklusive ram: 52x42 cm

Anita Paulsson, svensk bildkonstnär född 1942.

Utrop:

500 kr

måndag 12 april 2021
kl 20:35:19

Anita Paulsson

Läs mer om Anita Paulsson