KONST / Litografier / Grafiskt blad 14187009
nr 1418 7009
Anette Claesson
(f. 1966), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Rebirth". Signerad, numrerad 5/50. Bildmått: 28x38cm, oramat löst blad
Anette Claesson, svensk bildkonstnär född 1966 i Sävsjö.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 september 2021
kl 19:43:34
13/9 08:16:48
Anette Claesson
Läs mer om Anette Claesson