KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Fotografisk bild 16921068
nr 1692 1068
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Fotografisk bild, Ej signerad, intyg a tergo av Anita Nilsson Billgren, "Eftermiddag vid fönstret" -89, numrerad 3/3. Bildmått: 66x95 cm, yttermått inklusive ram: 88x116
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Utrop:
8.500 kr
Såld:
7.400 kr
måndag 7 april 2025
kl 19:40:17
Ola Billgren
Läs mer om Ola Billgren