MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Folding screen 8838230
nr 883 8230
FOLDING SCREEN
four parts, gyllenäder, height: 195, width: 4x56, wear, damages.
4 delar, gyllenäder, höjd: 195, djup: 4x56
Condition: slitage, skador
1000
SEK 800
Monday Mars 24 2014
at 20:08:59
500 kr
600 kr
700 kr