ÖVRIGT / Diverse / Vikskärm 8605225
nr 860 5225
Vikskärm
Kina, längd: 4 X 54, höjd: 153
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 18 november 2013
kl 19:30:12
800 kr
700 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr