MISCELLANEOUS / Textiles & Vintage / Flamskvävnad 15758429

nr 1575 8429

Flamskvävnad

early 20th century, Monogramsignerad RW, 41x43,

Tidigt 1900-tal, Monogramsignerad RW, 41x43 cm

Monday October 30 2023
at 18:41:54