KONST / Litografier / Färglitografi 9234190
*
nr 923 4190
Carl Magnus
(f. 1943)
Färglitografi , Carl Magnus (f. 1943), 28/75, bladets mått: 43x31
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 november 2014
kl 20:43:19
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/11 10:21:52
1
100 kr
10/11 20:35:48
2
150 kr
10/11 20:38:20
3
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: carl magnus färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:44
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:51
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Carl Magnus
nr 923 4190
Carl Magnus
(f. 1943)
Färglitografi , Carl Magnus (f. 1943), 28/75, bladets mått: 43x31
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 200 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 10 november 2014 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 10/11 10:21:52 | 1 | 100 kr |
| 10/11 20:35:48 | 2 | 150 kr |
| 10/11 20:38:20 | 3 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: carl magnus färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:44 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:51 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13 -
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



