KONST / Litografier / Färglitogafi 13442302
nr 1344 2302
Fredrik Landergren
(f. 1957), Sverige
Färglitogafi, "Röde man". Signerad, numrerad 152/230, Motivet: 19x23 cm
Fredrik Landergren, född 1957 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 20:34:12
31/8 11:46:41
Fredrik Landergren
Läs mer om Fredrik Landergren