KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 15636111

nr 1563 6111

Marianne Lundblad

(f. 1930), Sverige

Etsningar, 2 st, Getter, Signerade, 7-upplaga, yttermått inklusive ram: 26x31 cm

Marianne Lundblad, svensk bildkonstnär och skulptör född i Västerås 1930.

Utrop:

300 kr

Såld:

200 kr

måndag 11 september 2023
kl 20:32:00

  • 11 sep

Specialauktion Marianne Lundblad

Läs mer om Specialauktion Marianne Lundblad

Marianne Lundblad

Läs mer om Marianne Lundblad