KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 10141121

nr 1014 1121

Jan Ewemo

(f. 1938), Sverige

Etsningar, 2 st. Jan Ewemo (f. 1938), numrerade och signerade, 1977, motivet: 38x33

Jan Ewemo, svensk målare och grafiker född i Uppsala 1938.

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 25 januari 2016
kl 19:28:26

Jan Ewemo

Läs mer om Jan Ewemo