KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 16118044

nr 1611 8044

Harald Sallberg

(1895-1963), Sverige

Etsningar, 2 st, Stockholmsmotiv. Signerade, Bildmått: 18x13 cm, yttermått inklusive ram: 34x28 cm. Signerad

Utrop:

500 kr

måndag 8 april 2024
kl 18:15:19

Harald Sallberg

Läs mer om Harald Sallberg