KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 15353244
nr 1535 3244
Erik Ekroth
(1883-1954), Sverige
Etsningar, 3 st, Erik Ekroth (1883-1954), Haga Slott, yttermått inklusive ram: 24x29 - 29x24 cm. Signerad
Erik Ekroth, svensk tecknare och grafiker född 1883, död 1954.
måndag 24 april 2023
kl 18:03:52