KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 7462125

nr 746 2125

Etsningar

2 st. A Harling, Stockholmsmotiv, signerade, motivets mått: 23x20

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 12 mars 2012
kl 18:18:34

6/3 20:52:00 1      Vinnande bud
6/3 21:01:33 1      justering av budtak