ART / Etchings etc / Etching 13956527
nr 1395 6527
ETCHING
unidentified artist. Signerad Lage, 3/5, dated -66, outer dimensions including frame: 42x32, missfärgningar.
Oidentifierad konstnär. Lage. Signerad, numrerad 3/5, daterad -66, yttermått inklusive ram: 42x32 cm
Condition: missfärgningar
Monday May 3 2021
at 19:44:01
ETCHING
Condition: missfärgningar
nr 1395 6527
ETCHING
Condition: missfärgningar
| Estimate: | 500 |
Monday May 3 2021 |