KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12769405
nr 1276 9405
Rune Jansson
(1918-2014), Sverige
Etsning, Signerad, HC-upplaga (hors de commerce). Motivet: 34x26 cm
Rune Jansson, svensk bildkonstnär född 1918, död 2014.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 september 2019
kl 19:40:56
23/9 12:48:05