KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13966425
nr 1396 6425
Etsning
Titian Pinxit, efter. "Titian´s son and nurse". Ej signerad. Motivet: 47x35cm, yttermått inklusive ram: 72x57cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 10 maj 2021
kl 19:31:43
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
Etsning
nr 1396 6425
Etsning
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 400 kr |
måndag 10 maj 2021 |