ART / Etchings etc / Etching 5944141

nr 594 4141

ETCHING

"Tableau d Annibal Caracci", 55 x 75, wear, damages.

"Tableau d Annibal Caracci", 55 x 75

Condition: slitage, skador

100

SEK 450

Monday August 17 2009
at 17:15:18