KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11796325
nr 1179 6325
Svenerik Jakobsson
(f. 1934), Sverige
Etsning, Lippor. Signerad, daterad 1983, numrerad 38/110. Motivet: 35x48 cm
Svenerik Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1934 i Åre.
Utrop:
300 kr
måndag 23 april 2018
kl 19:35:57
Svenerik Jakobsson
Läs mer om Svenerik Jakobsson