KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16583172

nr 1658 3172

Roland Klang

(1930-2009), Sverige

Etsning, Signerad, 15x13 cm, yttermått inklusive ram: 31x29 cm

Roland Klang, svensk målare, tecknare och skulptör född 1930, död 2009 .

måndag 18 november 2024
kl 19:22:58

Roland Klang

Läs mer om Roland Klang