KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16583172
nr 1658 3172
Roland Klang
(1930-2009), Sverige
Etsning, Signerad, 15x13 cm, yttermått inklusive ram: 31x29 cm
Roland Klang, svensk målare, tecknare och skulptör född 1930, död 2009 .
måndag 18 november 2024
kl 19:22:58
Roland Klang
Läs mer om Roland Klang