KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9465308
nr 946 5308
Etsning
Otto Grip, Flicka, signerad, motivet: 25x29
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 mars 2015
kl 19:25:02
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
Etsning
nr 946 5308
Etsning
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 2 mars 2015 |