KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 6172245

nr 617 2245

Félicien Rops

(1833-1898), Belgien

Etsning, monogramsignerad i plåten, Felicien Rops, aquatint, "naken dam"

Utrop:

100 kr

Såld:

550 kr

måndag 21 december 2009
kl 20:18:52

Félicien Rops

Läs mer om Félicien Rops