KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17102107
nr 1710 2107
Maud Comstedt
(1920-1984), Sverige
Etsning, "Ensamt träd". Signerad, numrerad 69/150, daterad -79. Bildmått: 49x39 cm, yttermått inklusive ram: 68x56 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 16 juni 2025
kl 18:04:42
700 kr
16 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Maud Comstedt
Läs mer om Maud Comstedt