KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13546220

nr 1354 6220

Mattias Fagerholm

(f. 1952)

Etsning, Mattias Fagerholm (f. 1952), Signerad. Motivet: 30x40cm

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 19 oktober 2020
kl 18:06:14