KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10827012

nr 1082 7012

Maria Björklund

(f. 1953), Sverige

Etsning, Maria Björklund (f. 1953), 'Camille', signerad 2009, 92/180, bladets mått: 49x39

Maria Björklund, svensk bildkonstnär född 1953.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 9 januari 2017
kl 18:33:21

9/1 00:47:37 1      Vinnande bud

Maria Björklund

Läs mer om Maria Björklund