KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13431088

nr 1343 1088

Louis Sparre

(1863-1964), Sverige

Etsning, "Skeppsholmen", . Signerad, numrerad 3/3. Motivet: 8x10 cm

Louis Sparre, svensk målare född 1863, död 1964.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 24 augusti 2020
kl 19:17:12

20/8 18:26:41 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 24 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Louis Sparre

Läs mer om Louis Sparre