KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8023520

nr 802 3520

Lennart Glemme

(f. 1927), Sverige

Etsning, Lennart Glemme (f. 1927), signerad -99, motivets mått: 20x12

Lennart Glemme, svensk målare född i Göteborg 1927.

Utrop:

400 kr

Såld:

150 kr

måndag 21 januari 2013
kl 19:58:27

20/1 12:34:15 1      100 kr
21/1 19:53:27 2      Vinnande bud

Lennart Glemme

Läs mer om Lennart Glemme