KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16716001

nr 1671 6001

Etsning

Henrik Krogh, "Älgar". Signerad, numrerad 1/20. Bildmått: 32x21 cm, yttermått inklusive ram: 50x37 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 6 januari 2025
kl 20:46:35