KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8681430

nr 868 1430

Harald Sallberg

(1895-1963), Sverige

Etsning, Harald Sallberg (1895-1963), Stockholmsmotiv, signerad, motivet: 25x28, oramad

Utrop:

300 kr

Såld:

500 kr

måndag 6 januari 2014
kl 20:31:37

Harald Sallberg

Läs mer om Harald Sallberg