KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16783103
nr 1678 3103
Håkan Berg
(f. 1958), Sverige
Etsning, "Källan". Signerad, numrerad 86/150. Bildmått: 29x20,5, yttermått inklusive ram: 62x47 cm
Håkan Berg, svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 februari 2025
kl 19:38:56
8/2 16:47:35
Håkan Berg
nr 1678 3103
Håkan Berg
(f. 1958), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 10 februari 2025 |
| 8/2 16:47:35 | 1 | Vinnande bud |