KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15054013

nr 1505 4013

Etsning

Gustaf Broling. Signerad, Mälarhamnen. Kolorerad etsning. Biildmått: 20x28 cm, yttermått inklusive ram: 38x48 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 28 november 2022
kl 18:24:27