KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16374274

nr 1637 4274

Gull-Britt Karlsson

(f. 1942), Sverige

Etsning, Signerad, numrerad 2/30, daterad -86. Bildmått: 33x25 cm, yttermått inklusive ram: 52x42 cm

Gull-Britt Karlsson, svensk bildkonstnär född 1942.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 26 augusti 2024
kl 18:31:28

26/8 16:13:11 1      Vinnande bud

Gull-Britt Karlsson

Läs mer om Gull-Britt Karlsson