KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16937461

nr 1693 7461

Erik Olsson Sanda

(1919-2006), Sverige

Etsning, Signerad, numrerad 10/100. Bildmått: 15x49 cm, yttermått inklusive ram: 37x72

Erik Olsson Sanda, svensk bildkonstnär född 1919, död 2006.

Utrop:

600 kr

Såld:

500 kr

måndag 14 april 2025
kl 19:12:44

Erik Olsson Sanda

Läs mer om Erik Olsson Sanda