KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7416154
nr 741 6154
Etsning
David Ahlqvist, vintermotiv från Bringsarve, signerad, 16x24
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 februari 2012
kl 17:02:21
100 kr
Etsning
nr 741 6154
Etsning
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 150 kr |
måndag 20 februari 2012 |