KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16673065
nr 1667 3065
Etsning
Bozena Korska, "Bialy kwiat". Signerad, numrerad ea, daterad 1979. Bildmått: 24,5x24,5, yttermått inklusive ram: 66x48 cm
måndag 9 december 2024
kl 18:58:04
9 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer