KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16673065

nr 1667 3065

Etsning

Bozena Korska, "Bialy kwiat". Signerad, numrerad ea, daterad 1979. Bildmått: 24,5x24,5, yttermått inklusive ram: 66x48 cm

måndag 9 december 2024
kl 18:58:04

  • Tema
  • 9 dec

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer