KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12044385
nr 1204 4385
Beth Zeeh
(1911-2004), Sverige
Etsning, Kanadagås. Signerad, daterad 1977, numrerad 11/50. Motivet: 20x24 cm
Elisabeth (Beth) Zeeh, svensk bildkonstnär född 1911, död 2004.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 september 2018
kl 19:00:20
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
Beth Zeeh
nr 1204 4385
Beth Zeeh
(1911-2004), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 17 september 2018 |