KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7831565

nr 783 1565

Axel Tallberg

(I860-1928), Sverige

Etsning, Axel Tallberg (I860-1928), Skoflikaren. signerad. 26, 5x29, 7

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 15 oktober 2012
kl 17:01:31

Axel Tallberg

Läs mer om Axel Tallberg