KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10112635
nr 1011 2635
Axel Tallberg
(I860-1928), Sverige
Etsning, Axel Tallberg (I860-1928), 'Snarkaren', signerad, motivet: 16x22
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 januari 2016
kl 19:02:51
11/1 16:54:49
Axel Tallberg
Läs mer om Axel Tallberg