KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12213211
nr 1221 3211
Etsning
Axel Fridell (1894-1935), Sverige. Byggnader, signerad. Motivet: 19,5x14
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 december 2018
kl 18:32:14
350 kr
450 kr
500 kr
600 kr