KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8748038

nr 874 8038

Anders Österlin

(1926-2011), Sverige

Etsning, akvatint, Anders Österlin, 47/60, signerad, motivet: 30x25

Anders Österlin, svensk bildkonstnär född 1926, död 2011.

Utrop:

300 kr

Såld:

350 kr

måndag 10 februari 2014
kl 18:04:24

Anders Österlin

Läs mer om Anders Österlin